Kategoriler

Nice Bariyer Sistemleri

Nice Bariyer

Modern yaşam alanlarının benimsenmesiyle birlikte apartman ve site gibi toplu konutların artış göstermesi, fabrika ve endüstriyel tesislerin her geçen gün artması modern yaşam standartlarını da beraberinde getiriyor.  İhtiyaç duyduğunuz her alanda Nice Bariyer sistemlerine bir alternatif olarak tercih edebileceğiniz Nice bariyer sistemleri geçişin sınırlanması ve kontrolü gereken her mekan için tercih edilebilmektedir. Kamı kurum ve kuruluşları girişlerinde sıkça rastlayabileceğiniz Nice bariyerler geçiş kontrolünün sağlanmasının yanında kullanıcısına konfor ve zaman tasarrufu da sağlayabilmektedir.  Bu bağlamda müşteri ihtiyaçlarına hitap edecek nitelikleriyle birbirinden farklı özellikte Nice bariyer modelleri arasından ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

Kapı otomasyon sistemlerinde olduğu gibi bariyer sistemlerinden de Nice garantisinde imal edilen ürünlerin uzun yıllar kullanımlarınıza sağlamlığı ile dayanım gösterecek kapasitesi Nice bariyer kullanımını tercih ettiğiniz her alanda rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlıyor. Her ihtiyacınıza uygun seçeneklerde estetik tasarımı ile beğeninizi kazanacak bariyer sistemleri işlevsel kullanımında aksesuar seçenekleriyle de entegre yapısında tercih edeceğiniz aksesuarlarla maksimum konfor sağlayabilmektedir. Geniş bir ürün yelpazesinde geçişi sınırlandırmak istediğiniz her mekan için rahatlığı ve konforu bir arada sunan bariyer sistemlerinde yoğun kullanımlarınıza dayanım gösterebilecek güçlü yay yapısı tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek.

Akü ile kullanım özelliğinde bariyer modellerinde harici olarak tercih edebileceğiniz akü bağlantısı ile herhangi bir güç kesintisi yaşanması durumunda kesintisiz bir kullanım olanağı bulacağınız Nice bariyer zamandan da tasarruf sağlayacak. Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak kontrol paneli üzerinden çalışma parametrelerini ayarlayarak otomatik kullanımlara hazır hale getirebileceğiniz ürün seçenekleri basit programlamanın yanında basit montaj imkanını da beraberinde getirmektedir. İki bariyerin senkronize de çalışabileceği alanların yanı sıra farklı kol seçeneklerinde uzunluğu 9 metreye kadar ulaşan geçiş alanlarını sınırlandırmanız mümkün olacak.

Nice Bariyer Sistemleri
Örnek Mahallesi 1513 sokak Yıldız Apartmanı no:13/1 Manavgat/ANTALYA
0533 654 00 96
manavgat.otomasyon@gmail.com
www.manavgatotomatikkapisistemleri.com ©
X